Loading...

Özellikler

Site Sakinleri Modülü

Site sakinleri kendilerine özel sayfalarından başvuru oluşturabilir, borç bakiyelerini, hesap ekstrelerini, bildirimleri, duyuruları, toplantıları görüntüleyebilir ve sanal pos üzerinden borç ödemesi yapabilir.

Bildirim İşlemleri

Toplu ya da tek sms veya e-mail gönderebilir, taslaklar oluşturabilir, tek tuşla tüm kat maliklerine borç bildirimi yapabilirsiniz. Site sakinleri modülüne bildirim gönderebilir, gelen başvuruları takip edebilir, yazışmalar yapabilirsiniz. Toplantılar, bütçeler ve duyurular vb. bilgileri site sakinleri modülüne paylaşabilirsiniz.

Yetkilendirme İşlemleri

Tüm çalışanlarınıza farklı düzeyde yetkilendirme yapabilirsiniz. Görüntüleme, ekleme, silme, güncelleme gibi en ince ayrıntıya kadar yetki belirleyebilirsiniz.

Birey İşlemleri

Sınırsız sayıda birey ekleyebilir ve sınırsız bilgi girişi yapabilirsiniz. Bireye ait dosyalar yükleyerek, depolaması ve ulaşımı kolay E-arşiv rahatlığıyla tanışın.

Daire İşlemleri

Eski veya güncel ev sahiplerini, kiracıları, daire sakinlerini, metrekare, oda sayısı, cephe, oturum durumu ve arsa payı gibi daha birçok bilgi tutabilirsiniz.

Tahsilat İşlemleri

Daire veya birey seçerek ilerleyebilir, cari yıl, tüm dönemler gibi ödeme kapsamını genişletebilir, farklı borç kalemlerinden farklı tutarlarda tahsilat yapabilirsiniz.

service-pad

Borçlandırma İşlemleri

Aidat, yatırım bütçesi, sosyal tesis, elektrik, su, doğalgaz vb. birçok borç kaleminde ayrı ayrı olmak üzere toplu, tek tek, eşit paylı, m2 paylı, tek tarihli, periyodik, gibi seçeneklerle dilediğiniz şekilde borçlandırma yapabilirsiniz.

Gecikme ve İcra İşlemleri

Gecikmeler her gün otomatik olarak hesaplanır ve bireylerin anapara hesabının yanında ayrıca gecikme hesabından takip edebilirsiniz, dilerseniz tek tuşla icra işlemlerini başlatabilirsiniz.

Bütçe İşlemleri

Yıllık Bütçeler oluşturabilir, bütçe kalemleri ekleyebilir ve bütçe ilerleme durumunuzu takip edebilirsiniz.

Muhasebe İşlemleri

Entegre alt yapı ile tahsilatlarınız, borçlandırmalarınız, satın almalarınız vb. işlemlerin fişleri otomatik oluşur ve kat maliklerinizin cari hesapları otomatik tanımlanır.

Raporlama

50 ye yakın ekranda yüzlerce filtreleme yaparak, esnek raporlama ve listeleme ekranlarıyla dilediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilir, dilediğiniz formatta bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Bordro İşlemleri

Çalışanların bilgilerini sisteme girebilir, maaş hesaplatabilir, aylık maaş, sgk vb. toplamlara ulaşabilir, bordro dökümü alabilirsiniz.

Satın Alma İşlemleri

Sınırsız kategori ve ürün belirleyebilir, demirbaşlarınızın takibini ayrıca yapabilir, talep, piyasa araştırması, sözleşme, irsaliye/fatura oluşturabilir, cariler üzerinden satın alma gerçekleştirebilir, stok hareketleri girebilir, stok durum ve alarm raporları oluşturabilirsiniz.